Wooden block with message about us

Omega, Klinik Araştırmalar, Epidemiyolojik ve Prevalans Araştırmaları alanında çalışan bir şirketler grubudur. Omega-CRO bu grubun temel yapı taşıdır ve Türkiye’nin ilk sözleşmeli klinik araştırma kurumudur. Bu grupta çok uluslu ilaç firmaları ve uluslararası kuruluşlara danışmanlık hizmeti veren şirketler ile Genetik ve Mikrobiyoloji Ar-Ge laboratuvarları, ürün deposu, sentetik DNA’ya ihtiyaç duyulan tüm alanlarda özel tasarım DNA parçaları üreten şirketler yer almaktadır.

Bu grubun önemli bir bileşeni olan Omega-Care, evde vizit konusunda Türkiye’nin en büyük kapasitesine ve deneyimine sahiptir.

Omega-Care, hareket kabiliyeti kısıtlı hastalar, yaşlılar ve engelliler için ev vizitleri gerçekleştiriyor. Evde vizit ile hem hareket kabiliyeti kısıtlı bireylere ulaşıp iyi sonuçlar elde edebiliyor hem de gönüllü sayısını artırabiliyoruz.

Omega-Care, araştırma sahalarının bulunduğu 40 ilde sözleşmeli hemşire ve hekimlerle özel prosedürleri yürütmekle birlikte, sahalarla hazırlık ve koordinasyon, araştırma ürününün transferi, ev viziti randevularının düzenlenmesi, kaynak dokümanların doldurulması, biyolojik materyallerin toplanması ve transferi, merkez laboratuvara gönderilmesi gibi ev ziyaretlerinin tüm bileşenlerini gerçekleştirebilecek kapasite ve deneyime sahiptir. Doğru ve eksiksiz dokümantasyon bu sürecin en önemli parçalarından biridir.

Çağrı Merkezi

Evde Sağlık Evinize gelsin.

Sorularınızı cevaplayalım, evinize sağlık getirelim.

İletişim formunu doldurarak bize gönderin, size en kısa sürede ulaşalım.

– Omega Çare  Evde Sağlık Hizmetleri, teknoloji odaklı hizmet anlayışı ile kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamda sağlık hizmeti sunuyor.  – Omega Çare  With its technology-oriented service approach, Home Health Services offers health services in the environment where you feel most comfortable. 
Mesaj gönder
Selam, size nasıl yardımcı olabiliriz?