EVİNİZDE DESTEK

Destekli Yaşam Hizmetleri

Destekli Yaşam Hizmetleri, huzurevinde kalmaya göre çok daha fazla konfor sağlamakta ve yaşlıların kendilerini daha güvende hissetmelerine destek olmaktadır. Yaşlıların alıştığı yerde kalmaları hastalık süreçlerinin kısalmasında fayda sağlayabiliyor. Yaşlılar kendi evlerinde hem bağımsızlıklarını sürdürmekte, hem de kontrolün ellerinde olduğunu hissetmektedirler.

Providing help and support for elderly

Doktora Gitme

Doktora veya hastaneye ulaşım ve refakat

Eczaneye ulaşım, ilaç istemi ve hatırlatma

Hastanede refakatçi hizmeti

Young students close-up
Kimler Destek Oluyor?

Sizin gençliğiniz

Destekli yaşam hizmetlerinde amacımız, yaşlıların genç öğrenciler aracılığıyla iyi vakit geçirmelerini sağlamak, gençlerin ise büyüklere destek olarak sosyal bir hizmet vermenin önemini hissetmeleridir.

Destekli Yaşam’da kesinlikle amacımız, büyüklerimize sağlık hizmeti/bakımı vermek değil, sadece yaşamlarında onlara da destek olmak ve vakitlerini mutlu geçirtmektir.

Sağlık ve Sosyal Aktiviteler için üniversite öğrencileri yaşlılarımıza destek vermektedir. Bu öğrencileri insan kaynakları birimimizin yaptığı görüşmelerin ardından ve psikolojik sınav sonrası, destek olmak için görevlendirmekteyiz. 

Destek olunacak kişinin özelliklerine göre eşleşme ve görevlendirme yapılmaktadır. 

Yapılan işlem/aktivite sonrasında rapor hazırlanmakta ve yapılan işlemlerle ilgili değerlendirme sunulmaktadır.

Young female doctor reading a book for old man
Evde Sağlık Evinize gelsin.

Sorularınızı cevaplayalım, evinize sağlık getirelim.

İletişim formunu doldurarak bize gönderin, size en kısa sürede ulaşalım.

– Omega Çare  Evde Sağlık Hizmetleri, teknoloji odaklı hizmet anlayışı ile kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamda sağlık hizmeti sunuyor.  – Omega Çare  With its technology-oriented service approach, Home Health Services offers health services in the environment where you feel most comfortable. 
Mesaj gönder
Selam, size nasıl yardımcı olabiliriz?